Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка промислової автоматизації та роботизації

  Міжнародна виставка промислової автоматизації та роботизації 17th China Modern Industry and Intelligent Equipment Exhibition або Intelligent Factory Exhibition (SIA 2019) пройде з 26 лютого по 1 березня в Шанхаї. До уваги відвідувачів будуть представлені останні технології, новітнє обладнання та послуги в області автоматизації виробництва з метою підвищення його ефективності та якості. Напрямки показу: промислові роботи, частини і компоненти промислових роботів, системи “машинного зору”, комплексні інтегровані рішення автоматизації і роботизації виробництва.

  Очікується більше 1400 експонентів, 130000 відвідувачів в області автомобілебудування, електроніки, IT технологій, промислової автоматизації, металургії, промислових інструментів, 3Д друку, упаковки, аеронавтики і космонавтики, фармацевтичних препаратів; виставкова площа складе 70000 кв.м.

  Паралельні заходи: China (Shanghai) International Machine Vision Technology & Application Exhibition (3C Show), China (Shanghai) International IPC & Embedded Exhibition, Shanghai Electronic Production Equipment, Shanghai International Boiler and Combustion Equipment Exhibition.

   

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai National Exhibition and Convention Center (China Expo Complex, NECC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 26.02.2019 – 01.03.2019

  Умови відвідування: для професійних відвідувачів, 18+

  Організатори: China Association of Equipment Management

  Website: http://en.asia-sia.com/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: промислові обробні роботи для зварювання, пайки, роботи для монтажних і складальних ліній, інтегрована робототехніка, автоматизоване обладнання для тестування і контролю якості, обладнання для обробки матеріалів і вантажів, підйомно-транспортне обладнання, промислові автоматичні системи: приводні системи, системи управління рухом, лінійні системи позиціонування, локатори і контролери, серводвигуни, сервоприводи, інвертори, аналітичні прилади, компоненти і частини систем передачі, затискні інструменти, автоматизоване пакувальне обладнання, інтерфейс людина-машина, обладнання для зберігання, автоматизовані системи розподілу, сортування, маркування, кабель, троси, коннектори, технології з’єднання.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *