Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка новітніх продуктів і послуг для активного відпочинку, спорту та подорожей

  2018-04-10

  Міжнародна виставка новітніх продуктів і послуг для активного відпочинку, спорту і подорожей The 4th China (Shanghai) RV Camping & Leisure Sports Industry Expo і The 6th Shanghai International Travel and Leisure Expo (Expo Leisure) пройде в Шанхаї з 26 по 29 квітня 2018 року.

  Тема події – “відпочинок і насолода подорожами”. Виставка задовольняє величезний попит на туризм з боку середнього та високого класу населення. Експозиція включає в себе актуальні теми і ділиться високоякісними ресурсами з відвідувачами, надає платформу для спілкування та виставки для широкої публіки.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 26.04.2018 – 29.04.2018

  Організатор: Shanghai UBM Sinoexpo International Exhibition Co., Ltd.

  Основні групи товарів: намети, туристичне спорядження, інвентар; будинки на колесах, причепи, мотоцикли; скутери, велосипеди, запчастини та аксесуари; рибальські снасті; обладнання та прилади; водні види спорту; активний відпочинок на природі; все для гольфу, в тому числі симулятори; клуби, центри, курорти.

  Паралельні заходи: Shanghai International Hospitality Equipment & Supply Expo Phase II, The 23rd China (Shanghai) International Boat Show 2018, The 5th China (Shanghai) RV Camping & Leisure Sports Industry Expo 2018, Shanghai Expo Life Style 2018.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *