Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  International Organic Trade Fair 2021

  Міжнародна виставка натуральних і органічних товарів International Organic Trade Fair або Biofach China 2021 пройде з 12 по 14 травня в Шанхаї в 15-й раз. Це провідна виставка в області натуральних продуктів харчування, а також косметики та текстилю.

  Екологічно чисті продукти завойовують все більшу популярність не тільки серед приватних споживачів, але і в середовищі представників індустрії громадського харчування. На виставці будуть представлені всі стадії індустрії екологічно чистих продуктів — від виробництва й сертифікації до обробки й маркетингу.

  Виставка Biofach China супроводжується тематичним конгресом, семінарами та презентаціями, що проходять на високому професійному рівні.

  Паралельний захід: Natural Expo China 2021

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai World Expo Exhibition & Convention Center (SWEECC)

  Періодичність: щорічно з 2007 року

  Терміни проведення: 12.05.2021 – 14.05.2021

  Організатори: NürnbergMesse and China Green Food Development Center

  Website: http://www.biofachchina.com/en/home.php

  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: органічне садівництво, сільськогосподарська продукція, натуральні продукти харчування (сировина і напівфабрикати, овочі і фрукти, м’ясо, молочні продукти і морепродукти, заморожені продукти харчування та дитяче харчування), натуральні напої, органічні харчові продукти, харчові добавки, здорове харчування, натуральна косметика, екологічні продукти, сировина, упаковка, формування.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *