Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка натуральних і органічних товарів

  Міжнародна виставка натуральних і органічних товарів Biofach China 2019 пройде в цьому році з 16 по 18 травня в Шанхаї в 13-й раз. Це провідна виставка в області натуральних продуктів харчування, а також косметики та текстилю.

  Екологічно чисті продукти завойовують все більшу популярність не тільки серед приватних споживачів, але і в середовищі представників індустрії громадського харчування.На виставці будуть представлені всі стадії індустрії екологічно чистих продуктів – від виробництва і сертифікації до обробки і маркетингу.

  Виставка Biofach China супроводжується конгресом, семінарами та презентаціями, що проходять на високому професійному рівні. У 2018 року виставкова площа склала 4424 кв.м ., у виставці взяли участь 309 експонентів з 13 країн світу, і 16546 відвідувачів з 10 країн.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai World Expo Exhibition & Convention Center (SWEECC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 16.05.2019 – 18.05.2019

  Години роботи: 09.00-16.30, останній день 09: 00-16: 00

  Організатори: Nurnberg Global Fairs GmbH, NürnbergMesse China Co., Ltd.

  Website: http://www.biofachchina.com/en/home.php
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: Органічне садівництво, сільськогосподарська продукція, натуральні продукти харчування (сировина і напівфабрикати, овочі і фрукти, м’ясо, молочні продукти і морепродукти, заморожені продукти харчування та дитяче харчування), натуральні напої, органічні харчові продукти, харчові добавки, здорове харчування, натуральна косметика, екологічні продукти, сировина, упаковка, формування.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *