Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка медичного обладнання

  2019-07-13

  Міжнародна виставка медичного обладнання The 27th China (Shenzhen) International Medical Devices Exhibition або CMEH 2019 пройде з 25 по 27 грудня в Шеньчжені.

  Експоненти запропонують широкий спектр медтехніки, медичних приладів та продуктів для сектора медицини та охорони здоров’я, включаючи медичну електроніку, медичну оптику, засоби для надання екстреної допомоги, обладнання для реабілітації, медикаменти і гігієнічні матеріали, інструменти та реактиви для аналізу та діагностики, а також медичні інформаційні технології, бази даних, програмне забезпечення і системи обробки інформації.Очікується, що медичне обладнання буде надходити з більш ніж 20 країн.

  Більше 1000 виробників медичного обладнання та більше 30 000 покупців, дистриб’юторів і медичних агентів збиралися для укладення угод і обміну на виставці в 2018 році.

   

  Країна, місто: Китай, Шеньчжень

  Місце: Shenzhen Convention & Exhibition Center (SZCEC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 25.12.2019 – 27.12.2019

  Організатори:  Shanghai Juyi Exhibition Service Co., Ltd

  Website: http://www.jtmedexpo.com/shenzhen/index.asp
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: ● Нові види медичних інструментів і допоміжних медичних приладів ● Діагностичне і терапевтичне обладнання ● Засоби догляду, пристрої й устаткування для лікарняних палат ● Супутні продукти та обладнання ● Оральні медичні пристрої ● Дистанційні лікарняні медичні IT системи та системи офісної автоматизації для лікарень ● Медичні перев’язувальні та витратні матеріали ● Медичне обладнання для магнітно-резонансної томографії. ● Медичне обладнання та приладдя для операційних залів, відділень невідкладної допомоги та кабінетів діагностики і терапії та ін. ● Програмне забезпечення та інформаційні обробні системи, медичні ЗМІ і послуги.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *