Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка інноваційних рішень для управління великими базами даних

  Міжнародна китайська виставка технологій збору, обробки та застосування великих масивів даних, засобів управління базами даних (БД) і інноваційних рішень для управління великими базами даних China International Big Data Industry Expo (Guiyang International Big Data Expo (Big Data Expo)) пройде з 26 по 29 травня 2018 року в Гуанчжоу.

  Big Data Expo 2018 продемонструє останні технології накопичення, розміщення, аналізу і використання великих обсягів даних і найсучасніші рішення управління БД стосовно різних галузей.

  В рамках виставки пройдуть два форуму: Саміт з управління великими базами даних Big Data Summit і Саміт з інновацій та розвитку в галузі електронної комерції в Китаї E-Commerce Summit. Також в рамках виставки проходить міжнародний конкурс з розробки та управління базами даних, та інші професійні тематичні заходи, прес-релізи, рекламні акції.

  Країна, місто: Китай, Гуанчжоу

  Місце: Guilin International Conference & Exhibition Center

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 26.05.2018 – 29.05.2018

  Організатори: Industrial Culture Development Center of MIIT , Center for International Economic and Technological Cooperation of MIIT

  Основні розділи експозиції: інноваційні програми, програмне забезпечення та послуги, інтелектуальні інформаційні продукти, інструменти оперативного управління даними, локальні і хмарні ресурси управління БД, інтернет-інновації та додатки, електронна комерція та ін.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *