Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  China International Import Expo 2020

  Ініціатива проведення China International Import Expo народилася на форумі міжнародного співробітництва «Один пояс і один шлях» в Пекіні в травні 2017 року, коли голова КНР Сі Цзіньпін запропонував з 2018 року регулярно проводити міжнародну виставку імпортних товарів в Шанхаї.

  3-я професійна міжнародна виставка імпортних товарів China International Import Expo або CIIE 2020 пройде c 5 по 10 листопада в Шанхаї. Захід пройде за повної підтримки держави та буде направлений на збільшення і впровадження передових іноземних технологій та продуктів, що імпортуються в Китай з акцентом на високотехнологічне виробниче обладнання та нові промислові галузі стратегічного значення, з метою підвищення ефективності вітчизняного виробництва, а також на високоякісні товари народного споживання, рішення розумного будинку, організацію середовища проживання і здорового раціонального харчування з урахуванням постійно зростаючих споживчих попитів і сучасної кон’юнктури ринку.

  Під час виставки будуть проводитися додаткові заходи, такі як зустрічі, семінари, тематичні дослідження, прес-релізи. Участь у виставці CIIE 2020 це прекрасний шанс просунути свій бізнес на ринок Китаю.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце проведення: Shanghai National Exhibition and Convention Center (China Expo Complex)

  Періодичність: щорічно починаючи з 2018 року

  Терміни проведення: 05.11.2020 — 10.11.2020

  Організатори: Міністерство комерції КНР, Народний уряд Шанхаю, National Exhibition and Convention Center (Shanghai) Co., Ltd.

  Website:  https://www.ciie.org/zbh/Introduction/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: інформація і зв’язок, культура, спорт, дозвілля, розваги. Також нові канали для країн і регіонів для ведення бізнесу, зміцнення співпраці, сприяння загальному процвітанню світової економіки і торгівлі.

   

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *