Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка IBTM China 2018 бізнес туризму

  2018-07-02

  Провідна в Китаї міжнародна виставка інсентив індустрії The 11th China Incentive Business Travel & Meeting Exhibition або CIBTM 2018 пройде в Пекіні з 12 по 13 вересня і забезпечить важливу платформу для прямих зустрічей і взаємодії професіоналів галузі та осіб, які приймають рішення з високоякісними міжнародними галузевими постачальниками.

  Подія орієнтована на просування нових продуктів і послуг індустрії MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Exhibition) на китайський та азіатський ринок, розвиток ділового туризму в регіоні, встановлення міжнародних бізнес-контактів і демонстрацію можливостей країни на світовому рівні.
  Виставка щорічно приваблює понад 400 компаній-експонентів і близько 4000 професійних відвідувачів з усього світу.

  В рамках заходу буде організована велика освітня програма, що включає демонстрації і презентації нових напрямків і послуг в сфері MICE, численні сесії конференцій, семінари, широкі мережеві можливості, консультації з актуальних питань галузі. Учасники обговорять нові тенденції ринку MICE, питання планування, організації та проведення корпоративних і ділових заходів, в т.ч. інсентив подорожей, відпочинку по інсентив програмі, ділових зустрічей, бізнес турів, конференцій, виставок, пільгових інсентив турів і т.д.

  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце проведення: Beijing China National Convention Centre (CNCC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 12.09.2018 — 13.09.2018

  Організатор:  Reed Exhibitions China Head Office

  Основні групи товарів: Туристичні організації, туроператори, послуги та технології MICE, страхування, послуги з/д і авіакомпаній, наземного транспорту, планування і організація ділових зустрічей, виставок, конференцій, інсентив турів і корпроративних заходів, організація розкішних круїзів, елітні курорти, готелі , конференц-центри, прокат автомобілів, послуги громадського харчування, торгові послуги, торгові автомати, фото і відео послуги, презентаційне обладнання, виставкові центри і ін.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *