Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  China Wind Power (CWP) 2020

  Китай володіє величезними офшорними енергетичними ресурсами вітру. Морські вітрові електростанції мають в порівнянні з вугільними незаперечні переваги – екологічність, стабільність, висока швидкість, не займають землю, витрата енергії в безпосередній близькості.
  Міжнародна конференція з розвитку вітроенергетики і виставка офшорних вітрових технологій China Wind Power Conference & Exhibition 2020 або CWP 2020 пройдуть в цьому році з 14 по 16 жовтня в Пекіні.
  Завдяки сприянню трьох провідних об’єднань китайської і міжнародної вітроенергетики – Світова рада вітроенергетики Global Wind Energy Council, Китайська Асоціація промисловості поновлюваних джерел енергії China Renewable Energy Industry Association, Китайська Асоціація вітроенергетики China Wind Energy Association – China Wind Power (CWP) є щорічною подією, в якому беруть участь провідні виробники і компанії цієї галузі. На виставці будуть представлені новітні технології та розробки.

  В рамках виставки пройде конференція вітроенергетики, на якій виступатимуть провідні діячі та підприємці області. Обговорюватимуться питання, пов’язані з проблемами вітроенергетики, будуть розглядатися технічні новітні розробки і обладнання, та їх функціональність.

  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце проведення: Beijing China International Exhibition Center (CIEC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 14.10.2020 — 16.10.2020

  Час роботи виставки: 9.00-16.30, останній день 9.30-14.30

  Організатори: Global Wind Energy Council (GWEC), CCID Conference & Exhibition Co., Ltd.

  Website: http://www.chinawind.org.cn/cwp2019/index.php
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: дослідження морських (офшорних) ресурсів енергії вітру, оцінка / проектування / будівництво вітрових електростанцій, прокладка підводних кабелів, офшорні інсталяційні судна і платформи, офшорне експлуатаційне інженерне обладнання та спеціальні інструменти, антикорозійні технології, засоби захисту, техобслуговування і ремонт, матеріали, технології і основне електроенергетичне обладнання для вітрових електростанцій та багато іншого.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *