Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Food Ingredients China

  Міжнародна виставка харчових інгредієнтів Food Ingredients China (FIC 2021) пройде з 16 по 18 березня в Шанхаї. Це одна з найбільших професійних виставок в області харчових добавок і інгредієнтів. FIC- це галузева виставка, яка об’єднує 1568 відомих вітчизняних і закордонних підприємств з 33 країн і регіонів світу, в яких представлені їх останні досягнення в області харчових добавок і інгредієнтів.

  Виставка розділена на п’ять конкретних виставкових площ для обслуговування професійних відвідувачів, із загальною виставковою площею 140000 квадратних метрів, масштаб виставки займає перше місце серед міжнародних виставок такого роду.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai National Exhibition and Convention Center (NECC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 16.03.2021 – 18.03.2021

  Організатор: China Food Additives and Ingredients Association (CFAA)

  Website: http://fic.cfaa.cn/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: харчові інгредієнти (ферменти, харчові барвники, ароматизатори, консерванти, антиоксиданти, стабілізатори, емульгатори, підсолоджувачі, згущувачі та ін.); харчові добавки (крохмаль, сорбіт, рослинний білок, масла і жирозамінники, приправи, соєві продукти, горіхи, рослинні концентрати, заморожені харчові продукти, молочні продукти, мед, функціональні харчові добавки, какао продукти та ін.); матеріали та машини для пакування; обладнання для виробництва харчових продуктів, інгредієнтів і добавок; контрольно-випробувальне обладнання.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *