Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка енергозберігаючих та передових будівельних матеріалів

  2018-04-30

  Міжнародна виставка енергозберігаючих та передових будівельних матеріалів The 5th China (Beijing) International Building Energy Efficiency & Advanced Building Materials Exhibition (CIBES) 2018 Beijing пройде з 7 по 9 червня в Пекіні.

  Виставка сприяє розвитку “зеленого” будівництва енергозбереження та торговим відносинам Китаю з іншими країнами. Захід націлений на розробки і технології в області ізоляції та енергозбереження, новітні матеріали та багато іншого.

  Організатори виставки представляють своїм відвідувачам екологічно чисті покриття, водонепроникні матеріали, енергозберігаючі вікна та двері і ще багато корисного.

  В рамках CIBES 2018 пройде спеціалізована виставка збірного будівництва і інтегрованого житлового будівництва China International Prefabricated Building & Integrated Housing Exhibition.

  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце: Beijing China National Convention Centre (CNCC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 07.06.2018 – 09.06.2018

  Організатор: Guangzhou Zhenwei International Exhibition Co., Ltd.

  У цьому році на виставці будуть представлені такі групи товарів, як: енергозберігаючі ізоляційні матеріали, фарби і гідроізоляційні матеріали, сухі будівельні суміші та обладнання, енергозберігаючі холодильні технології, будівельні структури, технології та продукти, енергетичні рішення.


  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *