Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТОГО БУДІВНИЦТВА І ПЕРЕДОВИХ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ, ESBUILD 2018

  2018-05-25

  Одна з найбільших і впливових в Китаї та Азії в своїй області міжнародна професійна виставка стійкого і зеленого еко будівництва Shanghai International Energy-Saving & Advanced Building Materials Exhibition або коротко ESBUILD 2018 пройде з 18 по 20 липня в Шанхаї. Мета організаторів представити останні тенденції та інновації в сфері сучасного економічного, а головне екологічно чистого будівництва з акцентом на передові будівельні та архітектурні матеріали. Простоту і безпеку будівельних конструкцій, нові напрямки збірного домобудівництва, останні будівельні технології енергозбереження, економії води, землі, захисту навколишнього середовища.

  У 2018 році ESBUILD зміцнить концепцію «інтеграції, розвитку та комплексного забезпечення загальних рішень для зеленого будівництва» з п’ятьма розділами і двома шоу. Повна обробка, система енергозбереження, система зеленого житла, зелена обробка і дизайн, зелена кераміка і санітарний посуд, вілли, обладнання. На виставці будуть представлені 7 виставкових залів, виставкова площа 80 тисяч квадратних метрів 1000 експонентів для участі, а аудиторія, як очікується, буде більше 100 тисяч чоловік. Виставка приверне увагу всього суспільного розвитку до тенденції зеленого будівництва.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце проведення: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 18.07.2018 — 20.07.2018

  Організатор: Shanghai Modern International Exhibition Co., Ltd. (SMIE)

  Вид діяльності (КВЕД): фарби, лаки, скло, вироби з кераміки, плитка, цегла, черепиця, електричні лампи та освітлювання, обробка деревини, вироби з дерева, виробництво целюлози, паперу.
  Основні групи товарів: енерго-, водо- і теплозберігаючі матеріали, обладнання та технології: енергозберігаючі вікна та двері, енергозберігаючі матеріали та обладнання, екологічно чисті будівельні матеріали та технології, теплоізоляційні фасадні та внутрішні стінові покриття і матеріали, інтегровані рішення оздоблення стін і збереження тепла, нові вогнетривкі матеріали, металеві конструкції і алюмінієвий профіль.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *