Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка делікатесів і високоякісних харчових продуктів в Шанхаї

  2020-10-01

  Міжнародна виставка делікатесів і високоякісних харчових продуктів Expo Finefood Shanghai 2021, буде проходити з 29 березня по 1 квітня в Шанхаї. Висока якість імпортованих харчових продуктів та харчових інгредієнтів, що постачаються для готелів, ресторанів, барів, кафе, клубів та індустрії гостинності, є візитною карткою заходу.

  У програмі заплановані розважальні заходи: чемпіонат баріста – China Barista Championship, змагання барменів – China Master Bartender Championship, чемпіонат по латте – World Latte Art Championship, конкурс морозива – China Gelato Competition, чемпіонат пивоварів – China Brewers Cup Championship, конкурс дегустаторів – World Cup Taster Championship, чемпіонат з обсмажування кави – World Coffee Roasting Championship, конкурс кавових напоїв – World Coffee in Good Spirits Championship.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 29.03.2020-01.04.2020

  Організатори: Sinoexpo Informa Markets

  Паралельні заходи: WinExpo, HotelEx Shanghai.

  Основні розділи експозиції: обладнання для кейтерінгу, хлібобулочні вироби й морозиво, посуд, текстиль, обладнання та приладдя, інформаційні технології та безпека, фітнес і дозвілля, харчування та напої, кава і чай, вино і спиртні напої.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *