Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка COIFair 2020 китайських інвестицій за кордон

  2020-03-21

  28-29 вересня 2020 у Пекіні відбудеться 12-ий China Overseas Investment Fair (COIFair). Захід організовано Китайською асоціацією з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA) і Китайським Банком розвитку.

  Формат COIFair 2020 включає інвестиційні форуми, виставки, семінари, презентації проектів, промо-акції і ділові зустрічі за участю вищих урядових осіб і керівництва провідних державних і приватних промислових підприємств, фінансових організацій, міжнародних бізнес асоціацій, наукових організацій з більш ніж 100 країн і регіонів світу. Так, в рамках COIFair пройдуть форуми і виставки по кооперації в області теплової енергетики, нової енергетики, енергозбереження, охорони навколишнього середовища, інтелектуальних енергомереж, розподіленої генерації, електричних транспортних засобів.

  COIFair дасть можливість зарубіжним, в т.ч. українським компаніям, зацікавленим в отриманні китайських інвестицій вийти на прямий контакт з великими інвесторами Китаю, укласти необхідні угоди.

  Подія буде активно висвітлюватися ЗМІ. У виставці COIFair 2019 взяли участь 280 експонентів і 8000 відвідувачів з 124 країн світу; виставкова площа склала 12000 кв.м.

  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце проведення: Beijing Exhibition Centre (BEC)

  Періодичність: щорічно з 2009 року

  Терміни проведення: 28.09.2020 – 29.09.2020

  Організатор:  National Development and Reform Commission (NDRC),, China Industrial Overseas Development & Planning Association (CIODPA), China Development Bank (CDB)

  Website:  http://www.codafair.org/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: устаткування для будівництва та оснащення електростанцій, енергетичне обладнання для генерації теплової енергії (вугільної і енергії природного газу), обладнання для гідроенергетики, атомної, сонячної, вітрової енергетики, енергетики біомаси та іншої альтернативної зеленої енергетики, обладнання для акумулювання енергії, обладнання і системи розподіленої генерації, інтелектуальні енергетичні смарт системи, обладнання та рішення енергозбереження та охорони навколишнього середовища, обладнання для передачі та розподілу електроенергії, високовольтне і низьковольтне електротехнічне обладнання, технології та обладнання для контролю і забезпечення якісного, енергоефективного та надійного електропостачання, екологічно чисті електричні транспортні засоби, інвестиційні енергетичні проекти і контракти, та ще багато цікавого.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *