Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка CEPEE 2018 охорони навколишнього середовища, збереження енергії та нових джерел енергії

  Міжнародна китайська виставка охорони навколишнього середовища, рішеннь енергоефективності, нових та чистих енергетичних технології China International Environmental Protection Industry, Energy Saving and New Energy Technologies (CEPEE) пройде з головною темою “Розвиток зелених інновації” з 26-28 серпня, в Гуанчжоу.

  Подія присвячена екологічному моніторингу/ контролю і управлінню навколишнім середовищем, енергозбереженню та новим і поновлюючим джерелам енергії. За час існування (з 2006 року) виставка залучила загалом понад 1700 учасників з понад 30 країн і регіонів, більш 20 млн професійних відвідувачів, а ще стала найбільшою професійною виставкою Китаю.

  CEPEE 2018 представить останні світові і вітчизняні розробки, новітні технології, продукти і рішення в галузі охорони навколишнього середовища, зеленої енергетики, збереження природних ресурсів.

  Паралельно буде організований саміт (більше 20 конференцій) за темами еко контролю і управління міським екологічним середовищем, очищення повітря і води, переробки і рециклінгу твердих відходів, обробки і дренажу міських стічних вод, опріснення води, мембранної фільтрації, обробки осаду, рекультивації грунтів, використання відпрацьованих нафтопрдуктів, харчових відходів, біомаси тощо.

  Країна, місто: Китай, Гуанчжоу

  Місце проведення: Guangzhou Chinese Import & Export Commodities Complex Pazhou

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 26.08.2018 — 28.08.2018

  Організатор: Bochang Exhibition Service Co., Ltd

    CEPEE 2018 пройде одночасно з виставкою трубопроводів, насосів і водних технологій CPVPE 2018, виставкою обладнання та технологій водопостачання, дренажу і водообробки CIWTE 2018.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *