Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка агрохімії і засобів захисту рослин

  Найбільша світова агрохімічна торгова платформа – міжнародна виставка агрохімікатів і засобів захисту рослин 21th China International Agrochemical & Crop Protection Exhibition або CAC 2020 пройде з 24 по 26 лютого в Шанхаї.

  Основна мета триденної виставки – демонстрація останніх досягнень агрохімії і просування нових агрохімічних технологій та продуктів з метою подальшого розвитку, модернізації сільськогосподарського ринку Китаю.

  В рамках CAC 2020 пройде спеціалізована міжнародна виставка добрив FSHOW 2020. Також в рамках експозиції, на 60000 кв. м виставкової площі, традиційно зустрічаються більше 30000 професіоналів галузі з більш ніж 120 країн і регіонів, та понад 1100 агрохімічних постачальників з більш ніж 20 країн і регіонів.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC)

  Періодичність: щорічно

  Термін проведення: 24.02.2020 – 26.02.2020

  Організатори: CCPIT CHEM – Sub-Council of Chemical Industry

  Website: http://www.cacshow.com/index.php?s=/Home/Index/en_index.html
  перед поїздкою бажано перевірити інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: хімічні пестициди (інсектициди, фунгіциди, гербіциди, проміжні продукти; виробництво пестицидів і технології обробки, біо технології, екологічні пестициди). Хімічні добрива. Засоби захисту рослин та агрохімічні біо-інженерні технології, регулятори для рослинництва; трансгенні продукти та інші сільськогосподарські біо-інженерні технології. Спеціалізовані машини та обладнання для агрохімічної обробки і захисту, техніка для поливу і розпилення, зрошувальні системи та ін. Сільськогосподарські пластикові продукти, плівки, мережі для затінення і захисту від комах, нові матеріали для сільського господарства, контейнери для насіння в розсадниках.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *