Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна конференція з управління та робототехніки ICCRE 2021

  6-а Міжнародна конференція з управління та робототехніки ICCRE 2021 буде проходити у Пекіні з 16-18 квітня. Метою заходу є представити останні дослідження та результати вчених, пов’язані з темами управління та робототехніки.

  Інженерна дисципліна, яка набирає обертів, робототехніка є джерелом для творчості та інновацій людей, що мають досвід в галузі механіки, електротехніки чи програмного забезпечення. Інженери-робототехніки можуть працювати, зокрема, у сільському господарстві, військовій, медичній та виробничій промисловості, розробляючи нові способи використання роботів, їх вдосконалення для існуючих систем або ремонтуючи та підтримуючи промислових роботів. Оскільки роботи вже широко використовуються (наприклад на виробничих лініях), можна знайти технічну роботу в галузі машинобудування, але є також багато можливостей взяти на себе більш винахідливі ролі в експериментальній сфері.

  Країна, місто: Китай, Пекін

  Терміни проведення: 16.04.2021 – 18.04.2021

  Організатори: ICCRE 2021

  Website: http://www.iccre.org/cfp.html

  перед поїздкою перевірте інформацію про конференцію на її офіційному сайті

  ! Для участі треба увійти в Електронну систему подання (лише .pdf), щоб подати повний текст доповідді та тези. Кінцевий термін подання — 15 лютого 2021 року.

  Теми, що представляють інтерес для подання включають, але не обмежуюються ними: Control Science and Engineering, Robotics Science and Engineering, Vision Science and Engineering.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *