Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна конференція «Україна: інвестиційна гавань в часи змін»

  2020-12-10

  11 грудня 2020 року відбудеться перша щорічна міжнародна конференція «Україна: інвестиційна гавань в часи змін», яку організовує урядовий Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest. Захід стане інтерактивною платформою для інформування міжнародної та української інвестиційної спільноти щодо прогресу реформ і розвитку інвестиційного клімату в Україні протягом 2020 року та відповідні стратегічні плани держави на 2021 рік.

  Участь у заході візьмуть понад 500 представників української та міжнародної інвестиційної та бізнес-спільноти, органів державної влади, дипломатичного корпусу та провідні експерти.

  Програма конференції передбачає ряд дискусійних панелей за участі представників влади, профільних міністрів, представників бізнес-спільноти, міжнародних фінансових організацій та експертного середовища.

  Серед ключових тем заходу:– Розвиток ринку інвестицій в найближчій перспективі; – Посилення захисту прав інвесторів; – Як Україні стати європейським хабом інноваційних технологій?; – Історії успіху інвесторів в Україні; – Перспективи релокації виробничих потужностей в Україну; – Побудова «інвестиційних мостів» між українськими регіонами та світом; – Стимулювання залучення інвестицій в малий та середній бізнес.

  Детальніше за посиланням http://event.ukraineinvest.com/ua

  Конференцію буде проведено в онлайн форматі двома мовами: українською та англійською. Під час трансляції буде забезпечено синхронний переклад.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *