Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  Місто Южне Одеської області підписало Меморандум з Китайською Асоціацією малого і середнього бізнесу

  2021-05-12

  Керівництво Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва активно посприяли організації робочої зустрічі представників Китайської Асоціації малого і середнього бізнесу, з реалізації ініціативи “Один пояс, один шлях”, з керівництвом Южненської об’єднаної територіальної громади (ОТГ), яка проходила 7-го травня у міській раді м. Южне.

  Представником та одним з організаторів цієї зустрічі від АУКС був Член правління Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва — Віталій Самсонов.

  Місто Южне Одеської області підписало Меморандум з Китайською Асоціацією малого і середнього бізнесу

  Гості з Піднебесної мали можливість ознайомиться з потужним інвестиційним потенціалом громади. Також в ході конструктивного діалогу, в тому числі й в онлайн-форматі, сторони обговорили подальші кроки майбутньої взаємовигідної співпраці між Китаєм і Южненською ОТГ.

  Місто Южне Одеської області підписало Меморандум з Китайською Асоціацією малого і середнього бізнесу

  За словами заступника Генерального секретаря Робочого комітету Китайської Асоціації малого і середнього бізнесу, пана Ван Пена, який прибув до м. Южне, серед масштабних і перспективних планів на майбутнє — будівництво виставкового комплексу в Южному.

  «Ми розробили двосторонню електронну торгову платформу, між Україною і Китаєм. Вже понад 20 тис. зареєстрованих китайських підприємств, а це — понад 100 тис. найменувань товарів, які представлені на цьому майданчику. Мета — розширити торговельний оборот між нашими країнами, концентрацію і розподіл товарів планується робити через порт “Південний”» — зазначає пан Ван Пен.

  Але не тільки портово-промисловий потенціал южненського регіону цікавить китайських партнерів.

  «Ми дуже зацікавлені у співпраці, в першу чергу, з портом “Південний”, але додатково хочемо розширити зв’язки в напрямку культури, туризму і торгівлі. Що стосується культури — це можуть бути різні фестивалі, крім того, додати культурні заходи з китайським ухилом. Також ми б хотіли зробити візитівкою міста туризм, і запропонувати китайським туристам відвідати Южне» — сказав заступник.

  Южненська ОТГ Одеської області, на території якої розташовані морський порт “Південний” та Одеський припортовий завод, підписала Меморандум з Китайською Асоціацією малого і середнього бізнесу. За словами міського голови Володимира Новацького, цей документ — важливий крок у розвиток двосторонніх відносин між Україною і Китаєм. Він вважає, що будівництво виставкового комплексу це дуже перспективний проєкт. Визначним є те, що подібний Меморандум в Южному підписують вперше.

  Місто Южне Одеської області підписало Меморандум з Китайською Асоціацією малого і середнього бізнесу

  По завершенню зустрічі представники керівництва громади провели для гостей з Китаю оглядову екскурсію по підприємствах Южненського портово-промислового вузла, серед яких і найбільша в Україні група терміналів ТІС.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *