Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Міністри оборони США і КНР обговорили війну росії проти України

  2022-11-23

  Міністр оборони США Ллойд Остін та міністр оборони КНР Вей Фенхе провели зустріч у Камбоджі, під час якої обговорили війну, що розв’язала рф в Україні, повідомляє Укрінформ.

  Ллойд Остін і Вей Фенхе зустрілись у вівторок в рамках наради міністрів оборони Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) в Камбоджі. Міністри обговорили відносини між США і КНР в оборонній сфері, а також питання регіональної та глобальної безпеки.

  Крім цього, під час розмови обговорили російське вторгнення в Україна

  Як заявив речник Пентагону, «Держсекретар Остін обговорив неспровоковану війну росії проти України і підкреслив, що Сполучені Штати і КНР виступають проти застосування ядерної зброї або загроз її застосування».

  Крім того, Ллойд Остін висловив стурбованість нещодавніми провокаціями з боку КНДР і закликав Китай повністю виконувати резолюції Ради Безпеки ООН щодо незаконних програм зброї КНДР.

  Голова Пентагону наголосив, що США залишаються відданим політиці “єдиного Китаю”.

  Міністр оборони КНР Вей Фенхе підкреслив, що тайванське питання знаходиться у центрі основних інтересів Китаю і є «червоною лінією» в китайсько-американських відносинах, яку не можна перетинати.

  Міністри оборони США і КНР обговорили війну росії проти України

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *