Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Міністр житла, міського та сільського будівництва КНР наголосив на необхідності закріпити динаміку відновлення ринку нерухомості

  2023-07-28

  Міністр житла, міського та сільського будівництва КНР Ні Хун закликав продовжувати роботу із закріплення динаміки відновлення ринку нерухомості. Про це повідомляє CRI Online.

  На нещодавній нараді з представниками компаній-забудовників Ні Хун підкреслив важливість забезпечення потреб населення у житлі та покращення житлових умов, закликав до всебічної реалізації пільгових заходів, включаючи зниження відсотка первісного внеску та іпотечних ставок для покупців першої нерухомості, а також пообіцяв забезпечити здачу в експлуатацію житла, що було попередньо продано.

  Як вказали в Міністерстві житла, міського та сільського будівництва КНР, стабілізація ситуації у будівельному секторі та сфері нерухомості має важливе значення для сприяння загальному відновленню економіки.

  Міністерство також закликало будівельні компанії та забудовників брати активну участь у проєктах зведення доступного житла, реконструкції сіл у межах міст та створення об’єктів громадської інфраструктури.

   

  Міністр житла, міського та сільського будівництва КНР наголосив на необхідності закріпити динаміку відновлення ринку нерухомості

  Джерело: https://www.sohu.com/a/466644938_120415830

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *