Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Міністр закордонних справ Китайської Народної Республіки Ван Ї вважає, що зараз не час для переговорів про мир між Росією та Україною

  2024-02-19

  Україна наполягає на проведенні саміту високого рівня в наступному місяці, хоча, за словами людей, знайомих із планами, дата, ймовірно, буде перенесена на квітень або травень через відсутність зобов’язань з боку світових лідерів. Швейцарія заявила, що готова надати місце для проведення, і швейцарські дипломати зробили спробу оцінити інтерес з боку своїх колег, зокрема ̶   з Китаю. Проте, за словами Ван Ї напередодні зустрічі із Дмитром Кулебою, умови для мирних переговорів щодо припинення війни Росії проти України не є відповідними.

  Про це повідомило Bloomberg.

  Багато хто вважає, що участь Китаю є особливо важливою, враховуючи вплив Пекіна на Росію, його ключового дипломатичного союзника.

  «Немає дозрілих умов для того, щоб сторони могли повернутися за стіл переговорів», — сказав Ван Ї під час інтерв’ю на сцені Мюнхенської конференції з безпеки в суботу, не вказуючи причин. «Китай провів багато конструктивної роботи, і ми продовжуватимемо відігравати позитивну роль», — сказав він, підкресливши, що не лише його країна несе відповідальність за вирішення «кризи».

  За словами анонімних джерел, Дмитро Кулеба, який також перебував на щорічній Мюнхенській конференції з безпеки, прагнув зустрітися з Міністром закордонних справ КНР з метою переконати його взяти участь у майбутній зустрічі.

   

  Міністр закордонних справ Китайської Народної Республіки Ван Ї вважає, що зараз не час для переговорів про мир між Росією та Україною

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *