Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Міністр освіти Китаю планує відвідати Україну

  2017-05-29

  Ministry of aducation

  Міністр освіти Китайської Народної Республіки Баошен Чень планує відвідати влітку Україну і обговорити зі своєю українською колегою Лілією Гриневич розширення форм співпраці між країнами.

  Як повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації Міністерства освіти і науки України, 23 червня в Україні відбудеться засідання українсько-китайської підкомісії з питань освіти, на якому планує бути присутнім Б.Чень. Про це йшлося під час зустрічі Л.Гриневич з послом Китаю в Україні Ду Веєм.

  “Приїзд міністра освіти Китаю безсумнівно стане чудовим шансом обговорити розширення форм співпраці між нашими країнами. В рамках проведення підкомісії ми також плануємо організувати форум ректорів університетів Китаю та України, щоб наші виші змогли налагодити прямі контакти і домовитися про конкретні проекти”, – розповіла Л.Гриневич.

  Посол зазначив, що вже найближчим часом потрібно буде почати процес узгодження заходів у рамках Підкомісії, а також зафіксувати час для офіційної зустрічі міністрів.

  Л.Гриневич також згадала про успішний досвід минулорічної підкомісії науково-технологічного співробітництва між Україною та Китаєм. Зокрема, підкомісія затвердила перелік із 23 спільних наукових проектів для програми науково-технічного співробітництва між Україною та КНР на період 2017-2018 рр. Нині сторони починають спільне фінансування 10 найкращих проектів.

  Ще одна ключова для розвитку китайсько-українських відносин подія – проведення спільної інноваційної виставки, яка відбудеться восени.

  “На виставці будуть присутні представники науково-дослідних інститутів, університетів і бізнес-структур України і КНР. Саме на ній ми зможемо окремо порушити питання залучення китайських інвестицій у реалізацію інноваційних українських розробок”, – зазначила міністр.

  “Інтерфакс-Україна”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *