Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Мінагропрод збирається вивести українські фрукти і ягоди на китайський ринок

  2016-05-24

  Міністерство аграрної політики і продовольства має намір збільшити обсяг експорту української аграрної продукції в Китай, а також забезпечити вихід на китайський ринок вітчизняних виробників ягід і фруктів.

  Про це в ході презентації Українського саміту Великого шовкового шляху повідомила заступник міністра аграрної політики і продовольства України Владислава Рутицька.

  “Ми зараз наполегливо працюємо над питанням, що стосується фруктів та ягід. Це стосується можливості доступу наших виробників на китайський ринок”, – сказала вона.

  Рутицька також додала, що Україна минулого року суттєво наростила обсяг експорту аграрної продукції в Китай.

  “2015 рік відзначився тим, що у нас дуже зріс експорт до Китаю. Зростання сільськогосподарського експорту було приблизно в два рази і склало близько 1,3 млрд дол.”, – сказала Рутицька, зазначивши, що основну масу експорту становили зернові.

  Як повідомляв УНІАН, на думку експертів, українські аграрії в 2015-2016 маркетинговому році (МР, липень 2015 – червень 2016) поставлять на зовнішні ринки 39,9 млн тонн зернових, зокрема 15,6 млн тонн пшениці, 4,3 млн тонн ячменю і 19,5 млн тонн кукурудзи.

  За даними Державної служби статистики, Україна (без урахування тимчасово окупованої Росією Криму та зони АТО) в 2015 році зібрала 60,1 млн тонн зернових і зернобобових, що на 5,8% менше, ніж у 2014 році.

  “УНІАН”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *