Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  МИКОЛА ПРИСЯЖНЮК ЗУСТРІВСЯ З МІНІСТРОМ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА КНР

  2011-08-22

  Джерело: Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України

  18 серпня, в рамках візиту до Китайської народної республіки, Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк зустрівся з Міністром сільського господарства Китайської Народної Республіки Ханом Чанфу. Сторони обговорили перспективи українсько-китайського співробітництва в аграрній сфері та створення агротехнопарку на території України.

  В ході візиту також заплановано відвідання очільником Мінагрополітики китайських підприємств та зустрічі з бізнес-колами КНР. Окрім того, сьогодні у Пекіні відбувається засідання українсько-китайської Підкомісії в галузі сільського господарства, на якому будуть обговорені питання щодо створення спільного агротехнопарку на території України, а також перспективи співробітництва у галузі харчової промисловості, ветеринарної медицини та інженерно-технічного співробітництва.

  Нагадаємо, 20 квітня в Києві відбулося Перше засідання Комісії зі співробітництва між Україною та КНР, в ході якого було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством сільського господарства Китайської Народної Республіки з питань спільного будівництва агротехнопарку.

  Українсько-китайський технологічний парк в агропромисловій галузі – це спільний інноваційний проект, що об’єднує інвестиційні проекти в галузі агропромислового комплексу, зокрема, щодо вирощування зернових і олійних культур, будівництва потужностей з їх переробки, будівництва тваринницьких комплексів, потужностей з виробництва кормів, проведення дослідницьких робіт у галузі тваринництва та рослинництва.

  У період з 14 по 20 серпня відбувається візит української делегації на чолі з Міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Присяжнюком до Китайської Народної Республіки та Народної Республіки Бангладеш.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *