Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  МИКОЛА ПРИСЯЖНЮК: КИТАЙ ГОТОВИЙ ІНВЕСТУВАТИ В СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО УКРАЇНИ 10 МЛРД. ДОЛ. США

  2011-10-04

  Джерело: Сайт Міністерства сільського господарства України

  Китай приділяє значну увагу розвитку відносин з Україною у галузі сільського господарства та готовий забезпечити інвестиції на суму 10 млрд. дол. США у разі наявності погоджених сторонами конкретних проектів. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк за результатами візиту до Китайської Народної Республіки у складі української делегації на чолі з Головою Правління Національного банку України Сергієм Арбузовим.

  У рамках візиту українська делегація зустрілася з Головою Народного банку Китайської народної республіки, Міністром комерції КНР та президентом Ексімбанку КНР Лі Жогу. Під час зустрічі з Лі Жогу обговорювалися питання фінансування Ексімбанком Китаю інфраструктурних та агропромислових інвестиційних проектів в Україні, а також участі китайського банку в фінансових операціях на земельному ринку України.

  «Китай приділяє значну увагу розвитку відносин з Україною у галузі сільського господарства. Президент Ексімбанку поінформував нас, що банк готовий забезпечити інвестиції в сільське господарство України на суму 10 млрд. дол. США у разі наявності погоджених сторонами конкретних проектів», – повідомив Микола Присяжнюк.
  Найближчим часом Ексімбанк має намір відрядити в Україну робочу групу, яка на постійних засадах співпрацюватиме з українськими партнерами.

  Очільник Мінагрополітики також зустрівся з Головою Правління Китайської національної корпорації з розвитку сільського господарства Лінь Шенлі. Сторони обговорили перспективи та умови співробітництва найпотужнішої китайської корпорації у галузі сільського господарства з Україною у сферах рослинництва, тваринництва, промислової риболовлі та переробки морепродуктів.

  «Для конкретної роботи в Україні у жовтні поточного року керівництво та фахівці Корпорації відвідають Україну і зустрінуться з представниками Державної продовольчої та зернової корпорації України, агропідприємств, які займаються тваринництвом і переробкою свинини, телятини, м’яса птиці, а також українськими риболовами», – зазначив Микола Присяжнюк.

  За словами Міністра, інтерес китайської сторони полягає в тому, щоб імпортувати з України продукти харчування, а також спільно з Україною реалізовувати їх на ринках інших країн.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *