Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  МИХАЙЛО ДОБКІН ЗУСТРІВСЯ З НАДЗВИЧАЙНИМ І ПОВНОВАЖНИМ ПОСЛОМ КНР ПАНОМ ЧЖАНОМ СІЮНЕМ

  2011-09-30

  Джерело: Сайт Харківської обласної державної адміністрації

  29 вересня відбулася зустріч голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна з Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні паном Чжаном Сіюнем. Під час зустрічі були обговорені питання розвитку та поглиблення двосторонньої співпраці між Харківською областю і провінціями КНР.

  «Ваш візит для нас – не рядова дипломатична подія. Китайська народна республіка завжди була нашим надійним партнером. Нас пов’язує тісна співпраця. У Харкова в Китаї є два міста-побратима, і ми сподіваємося, що після завершення економічної кризи культурний обмін дозволить нам проводити серйозні економічні проекти. Ми в цьому дуже зацікавлені, – сказав губернатор, вітаючи гостя на харківській землі. – Ті темпи розвитку економіки, які є в Китаї, дивують і вражають. Сподіваюся, що умови для ведення бізнесу в нашій країні здадуться інвесторам з Китайської народної республіки вигідними, а будь-який інтерес, який буде проявлений до ведення бізнесу, тут буде нами підтриманий».

  Посол підкреслив, що в даний час відзначається тенденція до зростання обсягу торгівлі та розширення інвестиційного співробітництва Китаю з Україною. Він додав, що до кінця наступного року обсяг китайських інвестицій в українську економіку становитиме близько 3 млрд. дол США.

  «Харків дуже впізнаваний в Китаї регіон України. Харківські спеціалісти у свій час допомагали нам встати на ноги, побудували на території Китаю багато заводів, промислових об’єктів, і наші економічні зв’язки зміцнювалися. У харківських вузах навчалося багато китайських студентів ще в радянські часи. У Китаї давно знають Харків як науковий і промисловий центр. Китайські фірми давно співпрацюють з харківськими партнерами. Також успішно наше гуманітарне співробітництво», – заявив пан Чжан Сіюнь.

  У рамках свого візиту Надзвичайний і Повноважний Посол КНР 30 вересня візьме участь у III Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи».

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *