Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  МХП підписав меморандум про співпрацю із ГО “Українська асоціація китаєзнавців”

  2020-11-05

  В центральному офісі компанії Миронівський хлібопродукт (МХП) 23 жовтня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між ПрАТ “МХП” та ГО “Українська асоціація китаєзнавців”. Про це повідомляє прес-служба компанії.

  Меморандум закріплює зацікавленість сторін у всебічному розвитку торгових відносин між Україною та Китаєм, та підтримує розвиток відносин між країнами в інших галузях, а саме необхідність співпраці освітнього, культурного, консультаційного та іншого характерів. Тому формування українсько-китайської спільноти матиме спільну вигоду й важливе значення для обох сторін.

  На підписанні меморандуму були присутні радник Голови правління МХП із зовнішньоекономічних питань Дмитро Лось та Голова правління ГО “Українська асоціація китаєзнавців” Віра Голод.

  “МХП зацікавлений у співробітництві з усіма країнами світу. Ми маємо бажання налагодити торговельні стосунки із країнами, які є добрими партнерами України. Китай є масштабним ринком із великою кількістю населення, якому потрібне якісне харчування. МХП може забезпечити такою продукцією. Ця співпраця допоможе у сприянні промоції України у світі”, — прокоментував Дмитро Лось.

  “Для нас важливою є співпраця з українським бізнесом, який бажає розвиватися в Китаї. Ми маємо певні знання і візію, як потрібно допомагати українським підприємствам в Китаї, бо він особливий і потребує спеціального системного підходу. Саме тому із МХП, який вже зробив багато кроків на зустріч Китаю, наша асоціація допоможе масштабуватися. У світі, який розвивається дуже динамічно, китайський ринок займає провідне становище і МХП це розуміє. Впевнена, що у нас все вийде, завдяки нашому партнерству”, — зазначила Віра Голод.

  МХП підписав меморандум про співпрацю із ГО "Українська асоціація китаєзнавців"

  Фото: МХП

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *