Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Метінвест майже в 6 разів наростив продажі готової продукції та напівфабрикатів в Китай за минулий рік

  2021-10-04

  Група Метінвест збільшила продажі напівфабрикатів і готової металургійної продукції в Китай в 5,7 раза за підсумками 2020 року, про це йдеться в річному звіті на сайті компанії.

  Зокрема, в КНР поставили 862 тис. тонн продукції, включаючи 253 тис. тонн плоского прокату, а також значні обсяги чавуну.

  Відвантаження продукції гірничорудного сегмента виросли в 1,7 раза. В цілому у 2020 році в Китай продали 8 млн тонн залізорудної сировини.

  В результаті частка Південно-Східної Азії в загальному обсязі річної виручки компанії виросла на п’ять процентних пунктів до 14% і склала 1,46 млрд дол. Загальний обсяг валової виручки групи у 2020 році склав 10,45 млрд дол.

  Таке зростання продажів в Китаї пов’язане з виниклим в КНР попитом на тлі вжитих місцевим урядом заходів підтримки економіки під час пандемії коронавіруса.

  «На початку 2021 року зусилля з вакцинації проти COVID-19 і заходи щодо державного стимулювання викликали підйом на ринках металів і гірничодобувної промисловості. Всесвітня асоціація виробників сталі прогнозує швидке відновлення світового попиту на сталеву продукцію у 2021 році, особливо з урахуванням ефекту низької бази для країн, в яких спостерігалося значне зниження у 2020 році. Проте, тривале зростання може спровокувати перехід від ініціатив в області інфраструктури з інтенсивним використанням сталі до відновлення сильно постраждалого сектора послуг. Це може обмежити потенціал подальшого впевненого росту на світових ринках сталі й сировини», — прогнозують в компанії.

  Метінвест майже в 6 разів наростив продажі готової продукції та напівфабрикатів в Китай за минулий рік

   

  “SilkBridge”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *