Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Металургія Китаю потребує інновацій для підвищення ефективності – експерти

  2023-11-28

  Такі кроки допоможуть галузі досягти якісного зростання.

  Металургійній промисловості Китаю необхідно активізувати зусилля щодо впровадження інновацій та інших практик для зниження витрат і підвищення ефективності, повідомляє GMK Center із посиланням на дані China Daily.

  Це допоможе сектору впоратися з поточними викликами та досягти якісного зростання, вважають експерти. Таку думку вони висловили на нещодавньому форумі з питань технологій металургії та розвитку галузі, організованому декількома китайськими профільними організаціями.

  «На тлі зниження попиту на внутрішньому і зовнішньому ринках галузь поступово вступає в період глибокої перебудови з метою контролю виробництва і підвищення якості», – зауважив Фан Тієцзюнь, президент Китайського науково-дослідного інституту планування та досліджень металургійної промисловості.

  За його словами, металургії країни необхідно зосередитись на науково-технічних інноваціях та позбутися екстенсивного режиму зростання.

  Чень Сяньян, голова Асоціації виробників сталі провінції Шаньдун, заявив, що Китай має повні промислові ланцюжки в металургійному секторі. Він вважає, що галузь накопичила багато передових технологій і досвіду в галузі зеленого і низьковуглецевого розвитку. Тож вона повинна спиратися на інновації для модернізації структури, підвищення якості продукції, поглиблення реформ і посилення імпульсу зростання.

  Нагадаємо, що китайська провінція Хубей опублікувала план реалізації трансформації та модернізації металургійної промисловості на 2023-2025 роки. Він визначатиме стратегії розвитку галузі регіону на цей період. Провінція очікує, що у 2025-му металургійний сектор буде генерувати річний дохід у понад 300 млрд юанів ($41 млрд). Основними засобами для досягнення мети визначені інтеграція підприємств, оптимізація структури продукції та перехід до низьких рівнів викидів вуглецю.

  Як повідомляв GMK Center, металурги Китаю просуваються в декарбонізації галузі – сталеливарний сектор країни прагне досягти піка викидів вуглецю до 2030 року. Зокрема, наразі китайські компанії досягають певного прогресу у розвитку технологій виробництва низьковуглецевої сталі – відповідні проєкти запустили Baowu, Beijing Jianlong Heavy Industry Group, HBIS Group тощо.

   

  Металургія Китаю потребує інновацій для підвищення ефективності – експерти

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *