Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Metal + Metallurgy China 2021

  Міжнародна виставка ливарного виробництва, металургії, промислових печей, вогнетривів, промислової кераміки, лиття під тиском, кольорових металів і вальниць Metal + Metallurgy China 2021 (MM China 2021) пройде в Шанхаї з 26 по 28 травня.

  Симпозіуми та семінари нададуть учасникам академічну платформу для вивчення і обговорення актуальних тем. При повній підтримці місцевої влади виставка Metal + Metallurgy China отримала широку підтримку з боку відомих галузевих асоціацій з Європи, США, Японії, Кореї та інших. Глобальна мережа забезпечує провідну позицію виставки в світі.

  Одночасно з виставкою будуть організовані: конгрес ливарної асоціації Китаю і китайський міжнародний конгрес з сталеливарної індустрії, а також численні симпозіуми і семінари, які стануть академічним майданчиком для вивчення і обговорення актуальних тем.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai National Exhibition and Convention Center (China Expo Complex, NECC)

  Терміни проведення: 26.05.2021 – 28.05.2021

  Організатори: CIEC Exhibition Company Ltd., CIEC Group Corp., Hannover Milano Fairs China Ltd.

  Website: http://www.mm-china.com/EN/

  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: ♦ Металургія: установки та обладнання для переробки сировини, виробництва заліза, сталі, кольорових металів, обладнання для лиття, розливання формування сталі й кольорових металів, продукція зі сталі, кольорових металів, феросплави, вогнетриви; електричний інжиніринг та системи автоматизації для металургійних заводів і вальцювальних станів, допоміжне обладнання, рішення охорони навколишнього середовища. ♦ Ливарні заводи: ливарні цехи, ливарне обладнання, матеріали для лиття, ливарні форми і шаблони, ливарні домкрати і пристосування, технології лиття, комп’ютерні програми. ♦ Промислові печі: різні вдосконалені високоефективні печі з рішеннями енергозбереження та захисту навколишнього середовища, сучасні пристрої згоряння, вогнетривкі та ізоляційні матеріали для печей, промислова кераміка, обладнання для рекуперації відпрацьованого тепла, механізми печі, компоненти та допоміжне обладнання для печей, прилади та системи автоматичного управління, установки для спалювання відходів. ♦ Інше: бізнес, торгівля, консалтинг і планування, технічні видання, періодика, мережа.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *