Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Metal + Metallurgy China 2022

  2021-11-25

  Міжнародна виставка металургійної промисловості Metal + Metallurgy China 2022 (MM China 2022) пройде в Шанхаї з 18 по 21 травня і поєднає кілька тематично пов’язаних виставок:

  • виставку з лиття, металообробки та промислових печей – China International Foundry, Metalforming and Industrial Furnace Exhibition;
  • виставку металургійної промисловості – China International Metallurgical Industry Expo;
  • виставку з лиття – Casting China International;
  • виставку вогнетривких матеріалів та будівельної кераміки – China International Refractories and Industrial Ceramics Exhibition.

  Завдяки одночасному проведенню виставок суміжних і супутніх галузей, захід стає все більшим і привабливішим. Про успішність та популярність заходу говорить і те, що в ньому беруть участь практично всі провідні світові компанії галузі, а також постійно зростає кількість учасників та професійних відвідувачів.

  Виставка проводиться поперемінно у Пекіні та Шанхаї щорічно. У рамках виставки організовано численні конгреси, конференції, семінари.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai National Exhibition and Convention Center (China Expo Complex, NECC)

  Терміни проведення: 18.05.2022 – 21.05.2022

  Організатори: China Foundry Association, CIEC Exhibition Company Ltd., CIEC Group Corp., Hannover Milano Fairs China Ltd. та інші.

  Website (перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті)

  Основні групи товарів: ♦ Металургія: установки та обладнання для переробки сировини, виробництва заліза, сталі, кольорових металів, обладнання для лиття, розливання формування сталі й кольорових металів, продукція зі сталі, кольорових металів, феросплави, вогнетриви; електричний інжиніринг та системи автоматизації для металургійних заводів і вальцювальних станів, допоміжне обладнання, рішення охорони навколишнього середовища. ♦ Ливарні заводи: ливарні цехи, ливарне обладнання, матеріали для лиття, ливарні форми і шаблони, ливарні домкрати і пристосування, технології лиття, комп’ютерні програми. ♦ Промислові печі: різні вдосконалені високоефективні печі з рішеннями енергоощадження та захисту навколишнього середовища, сучасні пристрої згоряння, вогнетривкі та ізоляційні матеріали для печей, промислова кераміка, обладнання для рекуперації відпрацьованого тепла, механізми печі, компоненти та допоміжне обладнання для печей, прилади та системи автоматичного управління, установки для спалювання відходів. ♦ Інше: бізнес, торгівля, консалтинг і планування, технічні видання, періодика, мережа.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *