Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  Мар’яна Каганяк: Ми готуємо міцне підґрунтя для легкого старту

  2018-07-10

  China International Import Expo 2018 – перша міжнародна виставка з імпорту в Китаї, яка відбудеться восени цього року в Шанхаї. Виставка стане “воротами” до багатомільярдного ринку Китаю, який в найближчі 5 років планує імпортувати продукцію на суму $10 трильйонів.

  Україна готується представити національний та колективні стенди на СІІЕ 2018.

  Українська делегація на чолі з керівником Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України Мар’яною Каганяк відвідала Пекін та Шанхай з метою підготовки до участі України у першій міжнародній виставці.

  У рамках візиту відбулась зустріч із заступником Директора Департаменту Євразії паном Ванг Каксуан (Wang Kaixuan) Міністерства комерції КНР, представниками Посольства України в Китаї, організаторами CII Expo Bureau National Exhibition та Дмитром Танасійчуком, керівником «Українського дому» в Пекіні.

  Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий представник Наталія Микольська повідомила: “Китай є ринком у фокусі для нашого експорту згідно з Експортною стратегією України. Минулого року нам вдалось перезавантажити торговельно-економічні відносини із цією країною. Те, що Україна вперше представить національний стенд на міжнародній виставці з імпорту в Китаї, є важливим результатом цього. Китай розглядає Україну як надійного стратегічного торговельного партнера, а тому і як одну з країн, яка може забезпечити споживачів в Китаї якісними, конкурентними та унікальними товарами й послугами”. Пані Наталія також зазначила, що для українського бізнесу участь у виставці – це нові можливості на ринку КНР.

  Керівник Офісу з просування експорту Мар’яна Каганяк зазначила: “КНР відкриває свій ринок для конкурентних товарів і послуг, і зміна курсу створює нові можливості для українського експорту на надзвичайно масштабному ринку. China International Import Expo 2018 є частиною програми уряду Китаю по залученню якісного імпорту в країну, тому Україні важливо представити свій торговельний потенціал на СІІЕ 2018 найкращими та найбільш інноваційними продуктами та послугами, представити туристичні та інвестиційні можливості, виділитись та запам’ятатись серед майже сотні країн-учасниць”.

  Мар’яна Каганяк підкреслила: “Перше враження – найсильніше, тому ми ретельно плануємо кожен експонат, інформаційне наповнення, та що буде відбуватись на стенді. Упевнена, що українські експортери можуть забезпечити китайський ринок конкурентними товарами і послугами, тому ми готуємо  міцне підґрунтя для легкого старту”.

  shina-7

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *