Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка виїзного туризму і закордонних подорожей COTTM Online

  Міжнародна виставка China Outbound Travel & Tourism Market (COTTM) є провідною виставкою в індустрії виїзного туризму Китаю через цільову аудиторю, і є основою для просування бізнесу на виїзному туризмі.

  Через пандемію COVID-19, організатори заходу прийняли рішення провести COTTM 2021 в Online форматі. COTTM Online був успішно запущений в минулому році і дає можливість міжнародним туристичним напрямками і постачальникам туристичних продуктів зв’язатися з провідними китайськими туроператорами. Користувачі можуть легко відвідати платформу через WeChat Miniprogram.

  COTTM Online забезпечує той же принцип, що і фізична виставка в реальному часі – China Outbound Travel & Tourism Market, яка проводиться в Пекіні щорічно, за винятком особистого контакту. Ви маєте змогу проводити онлайн-чати з представленими покупцями, проводити живі онлайн-презентації, щоб продемонструвати свою продукцію туристичним компаніям і зібрати якогомога більше інформації про торгових партнерів з метою подальшого розвитку бізнесу. Експоненти також можуть надсилати запрошення в чат покупцям/ відвідувачам. Автоматичний переклад відбувається через додаток Kankan Talk.

  Захід приверне представників національнх і регіональних туристичних компаній, туроператорів і турагентів, представників авіакомпаній, компаній з прокату автомобілів, організаторів круїзів, закордонних подорожей, виїзних турів, фахівців готельного бізнесу, страхових компаній, постачальників туристичного обладнання.

  Організатори: Tarsus Asia is a member of the World Tourism Alliance

  Website: http://www.cottm.com/

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *