Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка сучасного сільського господарства

  2021-12-23

  Міжнародна виставка сучасного сільського господарства The 12th China International Modern Agricultural Exhibition або CIMAE 2022 пройде в Пекіні з 21 по 23 травня, буде присвячена традиційним і сучасним методам сільського господарства. Захід продемонструє високий рівень професіоналізму в сучасному сільському господарстві і надасть широкі можливості для ділового спілкування, пошуку партнерів та організації співпраці експонентам та відвідувачам виставки.

  В рамках CIMAE 2022 пройде конгрес щодо сприяння модернізації сільського господарства, а також інші паралельні заходи, які включають конференції та форуми різних напрямків.

  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце: China International Exhibition Center (CIEC)

  Терміни проведення: 21.05.2022 – 23.05.2022

  Організатори: Ministry of Agriculture of the People’s Republic of China, China Association for the Promtion of International Agricultural Cooperation.

  Website: http://www.cimae.com.cn/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: високі аграрні технології, IT і мережі, біотехнології, виробниче сільськогосподарське обладнання, автоматизовані системи управління, добрива, пестициди та хімікати, с/г техніка, технології та обладнання для тваринництва, контроль якості продукції та сертифікація, лабораторні прилади та обладнання і багато іншого.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *