Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка сучасного сільського господарства

  Міжнародна виставка сучасного сільського господарства The 11th China International Modern Agricultural Exhibition або CIMAE 2021 пройде в Пекіні з 22 по 24 травня, буде присвячена традиційним і сучасним методам сільського господарства. Основна тема виставки «Технологічний, інноваційний розвиток». Шоу продемонструє високий рівень професіоналізму в сучасному сільському господарстві і надасть широкі можливості для ділового спілкування, пошуку партнерів та організації співпраці експонентам та відвідувачам виставки.

  В рамках CIMAE 2021 пройде конгрес щодо сприяння модернізації сільського господарства, а також інші паралельні заходи, які включають конференції та форуми різних напрямків. За очікуваннями організаторів на виставковій площі в 50000 кв. м. більше 2000 експонентів з Китаю і зарубіжних країн представлять увазі 50000 відвідувачів нові технології і продукцію сучасного сільського господарства.

  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце: Beijing New China International Exhibition Center (NCIEC)

  Терміни проведення: 22.05.2021 – 24.05.2021

  Організатори: Ministry of Agriculture of the People’s Republic of China, China Association for the Promtion of International Agricultural Cooperation, Shixin Lamp International Exhibition(Beijing)Co.,Ltd

  Website:  http://www.cimae.com.cn/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: високі аграрні технології, IT і мережі, біотехнології, виробниче сільськогосподарське обладнання, автоматизовані системи управління, добрива, пестициди та хімікати, с/г техніка, технології та обладнання для тваринництва, контроль якості продукції та сертифікація, лабораторні прилади та обладнання і багато іншого.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *