Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка рішень з очищення води, відходів, повітря і ґрунту

  Виставковий організатор в Мюнхені, Munich International Trade Fairs, спільно з шанхайським організатором, компанією Shanghai ZM International Exhibition Co., Ltd вперше провели об’єднану виставку IFAT China + EPTEE + CWS в Шанхаї під загальною назвою IE expo в 2012 році.

  IE expo (International Trade Fair of Enviromental Technology Solutions: Water, Waste, Air and Soil) –  це аналог виставки в Мюнхені IFAT Entsorga, яка щороку збирає понад 2600 експонентів і 120000 відвідувачів. Така реорганізація виставкових заходів покликана підкреслити тісну співпрацю провідних партнерів Китаю в області екологічних рішень.

  Цього року IE expo 2020 пройде з 21 по 23 квітня в Шанхаї. Виставка буде супроводжуватися професійної конференцією з 60 сесіями і участю близько 7000 делегатів.

  У виставці 2019 року прийняли участь 1085 експонентів з 27 країн і 40151 торгових відвідувачів; виставкова площа склала 60000 кв.м.

  Це найбільша і найбільш важлива екологічна виставка в Азії.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC)

  Періодичність: щорічно в Шанхаї, з 2012 року

  Терміни проведення: 21.04.2020 – 23.04.2020

  Години роботи: 09: 00-16: 00

  Умови відвідування: для торгових відвідувачів

  Організатори: Shanghai ZM International Exhibition Co., Ltd

  Website:  http://www.ie-expo.com/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: Водопостачання та стічні води: забір води, очищення води і стічних вод, механіко-фізичні процеси, хіміко-фізичні процеси, біохімічні процеси, очищення від осаду, водопровідні та стічні труби, труби, люки, прокладка та ремонт труб, огляд , чистка та обслуговування каналізаційних систем, насоси, розетки, мембрани, обладнання для питної води. Видалення відходів і переробка: збір і транспортування, контейнери, транспортні засоби та кузови, транспортні механізми, переробка відходів і утилізація, механіко-біологічна очистка, термічна переробка, компостування і ферментація, організація звалищних пунктів, переробка і повторне використання матеріалів, безпека праці. Очищення димових газів і відведення повітря: видалення аміаку і технології видалення пилу для вугільних електростанцій, технології сіркоочистки, органічна газоочистка, зниження автомобільних викидів, видалення пилу в робочому середовищі, захист від небезпечних газів. Шум і вібрації: технології зниження шуму і вібрацій, шумозахисні матеріали і компоненти. Нові джерела енергії: біогазові установки, отримання енергії з відходів, поновлювані джерела енергії. Знезараження старих майданчиків: реєстрація, оцінка, моніторинг, дезактивація. Клінінг: рішення для прибирання вулиць. Вимірювання, контроль та лабораторні технології: лабораторне обладнання, вимірювальна техніка, обладнання для аналізу, системи моніторингу, управління процесами водопостачання, каналізації, обробки відходів і повітря, інформаційні системи в галузі екології. Послуги: вивезення, водопостачання і каналізація, консультаційні послуги, раціональне природокористування, екологічний аудит, фінансування, маркетинг, продажі, обробка даних, комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, аналітичні лабораторії. Освіта і наукові дослідження: асоціації та установи науково-дослідні інститути, спеціалізовані видання та література, навчання та освіта.

  video-2019-2

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *