Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка імпортних товарів в Шанхаї

  Нова професійна міжнародна виставка імпортних товарів China International Import Expo або CIIE 2019 пройде c 5 по 10 листопада в Шанхаї. Захід пройде за повної підтримки держави та буде направлений на збільшення і впровадження передових іноземних технологій та продуктів, що імпортуються в Китай з акцентом на високотехнологічне виробниче обладнання та нові промислові галузі стратегічного значення, з метою підвищення ефективності вітчизняного виробництва, а також на високоякісні товари народного споживання, рішення розумного будинку, організацію середовища проживання і здорового раціонального харчування з урахуванням постійно зростаючих споживчих попитів і сучасної кон’юнктури ринку.

  Очікується, що в виставці CIIE візьмуть участь близько 150000 вітчизняних і зарубіжних професійних покупців, а також підприємства більш ніж зі 100 країн і регіонів світу. Під час виставки будуть проводитися додаткові заходи, такі як зустрічі, семінари, тематичні дослідження, прес-релізи. Участь у виставці CIIE 2019 це прекрасний шанс просунути свій бізнес на ринок Китаю.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце проведення: Shanghai National Exhibition and Convention Center (China Expo Complex)

  Періодичність: щорічно починаючи з 2018 року

  Терміни проведення: 05.11.2019 — 10.11.2019

  Організатори: China International Import Expo Bureau, National Exhibition and Convention Center (Shanghai) Co., Ltd.

  Website: https://www.ciie.org/zbh/Introduction/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: обробні виробництва, інформація і зв’язок, культура, спорт, дозвілля, розваги. Також нові канали для країн і регіонів для ведення бізнесу, зміцнення співпраці, сприяння загальному процвітанню світової економіки і торгівлі.

  –¬ª™…Á’’∆¨£¨…œ∫££¨2018ƒÍ11‘¬6»’ °°°°ÃΩ∑√Ω¯≤©ª·π˙º“’π °°°°11‘¬6»’£¨“ª√˚Œ⁄øÀ¿º’π«¯π§◊˜»À‘±ΩÈ…‹UGEARSπ´À浃≤˙∆∑°£ °°°°÷–π˙π˙º Ω¯ø⁄≤©¿¿ª·11‘¬5»’‘⁄…œ∫£ø™ƒª°£π˙º“√≥“◊Õ∂◊ ◊€∫œ’π£®π˙º“’𣩠«÷–π˙π˙º Ω¯ø⁄≤©¿¿ª·µƒ÷ÿ“™ƒ⁄»›£¨π≤”–82∏ˆπ˙º“°¢3∏ˆπ˙º ◊È÷Ø…Ë¡¢71∏ˆ’πî°£ –¬ª™…Áº«’fl …≥¥Ô÷ …„

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *