Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка імпортних продуктів харчування

  Міжнародна виставка імпортних продуктів харчування Asia (Beijing) International Import Food Exposition або AIFE 2020 пройде з 15 по 17 квітня в Пекіні. Проводиться щорічно в Шанхаї, Пекіні та Чанші.

  Експоненти отримають прекрасну можливість вивести імпортну продукцію на китайський ринок, підвищити впізнаваність бренду, знайти нових ділових партнерів, отримати інвестиції, посприяти розвитку промисловості галузі.

  Експоненти представлять напої, молочні і яєчні продукти, м’ясні продукти, рослинне і оливкове масло, солодощі, каву і чай, пиво, вино, лікер, заморожені продукти та морозиво, здорове харчування і їжа, пакувальне обладнання та харчове обладнання, консерви і сублімовані продукти харчування, спеції та харчові інгредієнти.

  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце: Beijing China International Exhibition Center (CIEC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 15.04.2020 – 17.04.2020

  Організатори: Beijing Shibowei International Exposition Co., ltd

  Website: http://en.aifoode.com/bj/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: напої, фруктові соки, питна вода, молочні продукти, яєчні продукти, шинка, м’ясні продукти, рослинне і оливкове масло, зернова продукція, солодощі, шоколад і продукти харчування для відпочинку, кава, чай і напої, пиво, вино, лікер, печиво, тістечка і печена продукція, заморожені продукти та морозиво, здорове харчування, харчові контейнери, пакувальне обладнання, локшина швидкого приготування, консерви, сублімовані продукти харчування, спеції та харчові інгредієнти.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *