Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка модних брендових товарів для спорту та відпочинку в Пекіні

  Провідна в Азії міжнародна Мультісегментна виставка якісних брендових товарів для спорту, відпочинку та сучасного стилю життя 16th International Tradeshow for Sports, Fashion & Lifestyle Brands або ISPO Beijing 2020 пройде з 12 по 15 лютого в пекінському експоцентрі CIEC (це нове місце проведення з 2019 роки) .

  Вже 15 років ISPO підтримує азіатський ринок спортивних товарів. Концепція проведення виставки спочатку передбачала, що продукцію можуть представляти тільки найбільші та відомі світові бренди, для яких розвиток бізнесу в Азії в даний момент є пріоритетом.

  ISPO Beijing 2020 знову сконцентрується на нових брендових продуктах, ноу-хау, новаторських розробках, останні тенденції і цінних бізнес рішеннях в наступних сегментах: спорт на відкритому повітрі з фокусом на лижі і зимові види спорту, здоров’я, фітнес, виробництво і постачання. Захід забезпечить ключовим гравцям кращу платформу з можливістю доступу до нових ринків а також розширення каналів збуту в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Особливо це актуально напередодні зимових Олімпійських ігор 2022 року.

  Професійні відвідувачі зможуть взяти участь в різних тематичних заходах, а також у семінарах на тему виробництва спортивного одягу і отримати багато корисної інформації. У 2019 виставка зібрала понад 400 експонентів і близько 30000 відвідувачів, було представлено 682 бренду.

  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце: Beijing China International Exhibition Center (CIEC)

  Періодичність: щорічно з 2005 р.

  Терміни проведення: 12.02.2020 – 15.02.2020

  Умови відвідування: тільки для фахівців

  Організатори: Messe Munchen GmbH

  Website: http://beijing.ispo.com/en/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: зимові види спорту, екстремальні види спорту, спорт і активний відпочинок на відкритому повітрі, лижі, ракетки, м’ячі та командні види спорту, спортивні мотоцикли, водні види спорту, треки і спортивні майданчики, спорт в закритих приміщеннях, фітнес і оздоровчий спорт, тренажери, обладнання для спортзалів, спортивний одяг, взуття, екіпірування, мода і аксесуари, нові тканини і матеріали та ін.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *