Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка натуральних інгредієнтів, нутрицевтиків в Шанхаї

  2021-04-01

  Міжнародна виставка натуральних інгредієнтів, нутрицевтиків Natural & Nutraceutical Products China (NPC) буде проходити в Шанхаї з 23 по 25 червня 2021 року.

  У межах виставки будуть проходити: саміт з розвитку індустрії харчування; транскордонна інтернет-конференція з маркетингу бізнесу для індустрії охорони здоров’я; семінар про здорову їжу та функціональні харчові інгредієнти; форум про здоров’я.

  NPC націлена на ринок продуктів харчування середнього і високого рівня, а ткож спрямована на сприяння розвитку індустрії охорони здоров’я Китаю. Подія приваблює дилерів медичних продуктів, агентів, роздрібних магазинів, мережи аптек, супермаркетів та інших покупців, щоб допомогти експонентам вивчити ринок продуктів для здоров’я, розширити канали, створити імідж бренду і побудувати професійну торгову платформу.

  NPC 2021 пройде спільно з наступними виставками: Healthplex Expo, Health ingredients China & Food ingredients AsiaChina, Propak China & Foodpack China і Starch Expo, де учасники зможуть знайти всі рішення під одним дахом.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai National Exhibition and Convention Center (China Expo Complex, NECC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 23.06.2021 – 25.06.2021

  Організатор: CCCMPHIE , Shanghai UBM SINOEXPO

  Website: https://www.hncexpo.com/en/

  Основні групи товарів: харчові і оздоровчі продукти; природні тоніки; товари для здоров’я; спортивне обладнання для фітнесу; косметичні засоби для SPA; продукти для здоров’я дорослих; функціональні косметичні засоби та інше.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *