Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка харчових добавок і інгредієнтів в Гуанчжоу

  Найбільша в Азії міжнародна виставка харчових добавок і інгредієнтів Food Ingredients China (FIC) проходить в Китаї щорічно. У 2020 році осінній показ пройде в Гуанчжоу з 24 по 26 листопада.

  Проведення виставки – одне з найбільш значущих подій в світовій індустрії галузі. Захід збере провідних зарубіжних і вітчизняних виробників, які запропонують найкращі і новітні продукти та технології, що поліпшують якість харчової продукції.

  FIC 2020 представить: харчові інгредієнти, біологічно активні добавки, ароматизатори, харчові барвники, консерванти та ін., а також спеціальне промислове обладнання, обладнання для харчової промисловості, пакувальні матеріали та обладнання для упаковки і багато іншого. Програма виставки включатиме проведення конференцій і технічних семінарів.

  У попередній виставці в 2019 році взяли участь майже 1500 експонентів і понад 43000 відвідувачів.

  Країна, місто: Китай, Гуанчжоу

  Місце: Guangzhou China Import & Export Complex (Canton Fair Complex, Pazhou Expo Center)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 24.11.2020 – 26.11.2020

  Організатори: CFAA-China Food Additive Association

  Website: http://qiujizhan.cfaa.cn/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: харчові інгредієнти (ферменти, харчові барвники, ароматизатори, консерванти, антиоксиданти, стабілізатори, емульгатори, підсолоджувачі, згущувачі та ін.); харчові добавки (крохмаль, сорбіт, рослинний білок, масла і жирозамінники, приправи, соєві продукти, горіхи, рослинні концентрати, заморожені продукти харчування, молочні продукти, мед, функціональні харчові добавки, какао продукти і ін.); матеріали і машини для упаковки; обладнання для виробництва харчових продуктів, інгредієнтів і добавок; контрольно-випробувальне обладнання.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *