Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка ділового та заохочувального туризму в Шанхаї

  2020-08-14

  Китайська виставка ділового та інсентив туризму IT & CM China 2021 пройде в Шанхаї з 23 по 25 березня. Це спеціалізована виставка, повністю присвячена галузі MICE (Meetings, Incentives, Conferences & Events). IT & CM China — це частина відомої азіатської виставки IT & CM Asia, яка за 20 років свого розвитку стала грати важливу роль в області ділового туризму в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

  Програма виставки включає три дні насиченого ділового спілкування фахівців в області ділового туризму та організації виїзних корпоративних заходів: семінарів, конференцій, мотиваційних поїздок, team bulding та інших виїзних корпоративних заходів туристичної індустрії. Участь у виставці відкриває можливості для отримання новин про останні події галузі, розширення міжнародного партнерства, обміну досвідом щодо підвищення конкурентоспроможності та прибутковості компаній, забезпечення безпеки в кризових ситуаціях та інше.

  У попередній виставці взяли участь 1114 експонентів з 322 компаній-учасниць, 676 покупців з 30 країн світу, понад 3000 фахівців і 400 делегатів. Виставкова площа виставки склала 7100 кв.м. Цього року виставка пройде спільно з виставкою корпоративного туризму CTW China.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai Convention & Exhibition Center of International Sourcing (SHCEC)

  Періодичність: щорічно, з 2007 року

  Терміни проведення: 23.03.2021 – 25.03.2021

  Організатори: TTG Asia Media Pte Ltd

  Website: http://www.itcmchina.com/

  Основні групи товарів: послуги й товари для організації інсентив поїздки, ділових зустрічей, конвенцій, корпоративних і мотиваційних поїздок; бізнес інструменти та технології, менеджмент, маркетинг і управління для сталого розвитку індустрії MICE, освітні семінари, лекції, дискусії.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *