Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Міжнародна онлайн-виставка в Ухані, присвячена пандемії

  2020-05-01

  У китайському місті Ухань розпочалась міжнародна онлайн-виставка «Розблоковані», присвячена пандемії та питанням охорони здоров’я. Про це повідомляє посольство України в Китаї.

  «Митці з різних куточків світу, опинившись у спричиненому пандемією коронавірусної хвороби карантині, взялися втілити свої почуття у мистецькі твори, щоб підбадьорити одне одного та нас з вами», – йдеться у повідомленні.

  95138277_3100935063301352_8099050345809838080_n  Онлайн-виставка «Розблоковані» / Фото: UNI ART EDUCATION

  Зазначається, що одним з організаторів виставки є українка Катерина Вітчинкіна – викладач дизайну Інституту технології моди провінції Цзянсі, член Спілки дизайнерів України, яку карантин застав у провінції Хубей.

  Виставка відбувається у режимі онлайн за сприяння освітньої компанії «Uni Education». Свої роботи вже надіслали митці з України, Китаю та деяких інших країн.

  У посольстві закликали охочих громадяни долучитися до заходу, для чого необхідно виконати твір у жанрі живопису, графіки, фотографії, дизайну одягу, ілюстрації, цифрового мистецтва чи скульптури на тему, яка б висвітлювала тривалу пандемію та питання охорони здоров’я, засканувати чи зробити фото своєї роботи і до 10 травня надіслати на адресу uniartedu@126.com разом з інформацією про автора.

  Твори будуть опубліковані на платформі WeChat у пабліку «Uni Education», а також у групі виставки в соцмережі Facebook за посиланням.

  Після завершення виставки кожному автору робіт буде надіслано електронний Сертифікат учасника та Каталог виставки.

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *