Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Міжнародна онлайн-виставка в Ухані, присвячена пандемії

  2020-05-01

  У китайському місті Ухань розпочалась міжнародна онлайн-виставка «Розблоковані», присвячена пандемії та питанням охорони здоров’я. Про це повідомляє посольство України в Китаї.

  «Митці з різних куточків світу, опинившись у спричиненому пандемією коронавірусної хвороби карантині, взялися втілити свої почуття у мистецькі твори, щоб підбадьорити одне одного та нас з вами», – йдеться у повідомленні.

  95138277_3100935063301352_8099050345809838080_n  Онлайн-виставка «Розблоковані» / Фото: UNI ART EDUCATION

  Зазначається, що одним з організаторів виставки є українка Катерина Вітчинкіна – викладач дизайну Інституту технології моди провінції Цзянсі, член Спілки дизайнерів України, яку карантин застав у провінції Хубей.

  Виставка відбувається у режимі онлайн за сприяння освітньої компанії «Uni Education». Свої роботи вже надіслали митці з України, Китаю та деяких інших країн.

  У посольстві закликали охочих громадяни долучитися до заходу, для чого необхідно виконати твір у жанрі живопису, графіки, фотографії, дизайну одягу, ілюстрації, цифрового мистецтва чи скульптури на тему, яка б висвітлювала тривалу пандемію та питання охорони здоров’я, засканувати чи зробити фото своєї роботи і до 10 травня надіслати на адресу [email protected] разом з інформацією про автора.

  Твори будуть опубліковані на платформі WeChat у пабліку «Uni Education», а також у групі виставки в соцмережі Facebook за посиланням.

  Після завершення виставки кожному автору робіт буде надіслано електронний Сертифікат учасника та Каталог виставки.

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published.