Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна китайська виставка промислових роботів

  Міжнародна китайська виставка промислових роботів China (Tianjin) International Industrial Robots Exhibition або коротко CIRE 2020 пройде з 12 по 15 березня в Тяньцзіні – найважливішому сучасному виробничому центрі Північного Китаю, в якому планується зосередити розробку і виробництво нових промислових роботів та інтелектуальних пристроїв.

  В даний час машинобудівна промисловість Китаю стикається з низкою проблем (ринкова конкуренція, зростання інфляції та збільшення витрат на оплату праці, ріст вимог до якості продукції та ін.), і однією з головних умов трансформації та модернізації галузі є автоматизація і роботизація обробних виробництв. Промислові роботи в автоматизованих лініях виробництва стануть основним напрямком майбутнього розвитку автоматизації. У найближчі 10 років промислові роботи повинні замінити 80% ручної праці в обробному секторі країни.

  До уваги відвідувачів CIRE 2020 Tianjin буде представлена ​​величезна різноманітність сучасної робототехніки, в тому числі роботів трансформерів, інтелектуальних промислових роботів і інших розумних пристроїв.

  Торішня CIRE залучила понад 300 відомих компаній-експонентів з понад 20 країн і близько 30000 професійних відвідувачів; на площі 15000 кв.м. було представлено понад 500 світових брендів промислової автоматизації.

  Країна, місто: Китай, Тяньцзінь

  Місце: Tianjin Meijiang Convention and Exhibition Center (MJCEC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 12.03.2020 – 15.03.2020

  Умови відвідування: за попередньою реєстрацією

  Організатори: Tianjin Zhenwei Exhibition Co., Ltd

  Website: http://www.chinacire.com.cn/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: ♦ Промислові роботи для зварювання, фарбування, склеювання, збирання, монтажу, укладання, обробки, тестування, сортування, паллетайзінга, упаковки і т.д., мульти-DOF роботи, роботи для сільськогосподарських ферм і інші рішення використання робототехніки та маніпуляторів стосовно автомобільної, електронної, харчової, медичної, логістичної, керамічної, скляної, пластикової, металургійної, ливарної, хімічної, текстильної, шкіряної, аерокосмічної, верстатобудування й ін. галузях промисловості. Інші види роботів: демонстраційні навчальні роботи, підводні роботи, військові і охоронні роботи, роботи для екологічного очищення та захисту навколишнього середовища, біоміметичні роботи, мікророботи, роботи трансформери і т.д. ♦ Промислові роботи машинного бачення: інтелектуальні камери чорно-білі і кольорові, плати стиснення зображення / декомпресії, карти захоплення кольору, промислові лінзи, промислові камери, освітлювальні системи, системи обробки зображень, інтегровані системи технічного зору, програмне забезпечення для обробки зображень, аксесуари і супутні товари. ♦ Комплектуючі, компоненти і аксесуари, інструментарій для промислових роботів: функціональні і системні компоненти, контролери, регулятори, датчики, чутливі компоненти, мотори, редуктори, трансформатори, акумулятори, блоки живлення, джерела безперебійного живлення, низьковольтна техніка, кабель, шасі, роз’єми, клеми, фільтри, насоси, клапани, оптичні та електромеханічні компоненти, перемикачі, лазерні та електронні пристрої, електроприводи, механічні приводні системи, прецизійні підшипники, електричні системи управління комутацією, системи машинного зору, вбудованні системи, механізми захоплення, виконавчі механізми, спеціальні інструменти і пристосування, тестери, вимірювальні прилади, індикатори, сигнальні процесори, інтелектуальні інструменти, аналітичні прилади і т.д. ♦ Технології проектування, моделювання та конструювання роботів, програмне забезпечення, операційні системи, прикладне програмне забезпечення, випробувальне обладнання, візуальні системи, супутнє обладнання, пристрої та компоненти і т.д. ♦ Виробничі роботизовані автоматичні лінії складання, лінійні системи позиціонування, промислові системи обробки зображень, системи автоматичного управління, PLC, SCADA, датчики і виконавчі механізми, промислові комп’ютери, комунікації, мережі.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *