Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ЛЮДМИЛА ДАВИДОВА І МИХАЙЛО ДОБКІН ЗУСТРІЛИСЯ З НАДЗВИЧАЙНИМ І ПОВНОВАЖНИМ ПОСЛОМ КИТАЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ ЧЖАНОМ СІЮНЕМ

  2011-10-01

  Джерело: Сайт Харківської обласної ради

  Заступник голови Харківської обласної ради Людмила Давидова, голова облдержадміністрації Михайло Добкін та його заступник Юрій Сапронов зустрілися 29 вересня з делегацією дипломатичного корпусу Китайської Народної Республіки на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Чжаном Сіюнем.

  Як повідомив пан Посол, мета його приїзду до Харкова – пошук нових форм для двостороннього співробітництва. Він також зазначив, що останнім часом у відносинах між Україною та Китаєм спостерігаються дві позитивні тенденції – зростання обсягів торгівлі та поліпшення інвестиційного клімату.

  Заступник голови обласної ради Людмила Давидова привітала пана Посла на Слобожанській землі від імені голови обласної ради Сергія Чернова та всього депутатського корпусу.
  «Ваш візит є вкрай важливою історичною подією для Харківської області, так як до недавнього часу міжрегіональне співробітництво між Харківською областю та Китайською Народною Республікою не мало свого розвитку», – зазначила Людмила Давидова.

  «Ми раді угоді, укладеній главами двох держав у квітні цього року, і переконані, що встановлення і розвиток відносин стратегічного партнерства між Україною та Китаєм піде на благо народів двох країн», – сказала заступник голови облради.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *