Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Львівська політехніка завойовує освітній ринок серед китайських вступників

  2023-11-23

  З кожним роком у Національному університеті «Львівська політехніка» зростає кількість іноземних студентів. Зазвичай іноземців приваблюють освітні програми, які викладають англійською мовою. Такий вибір не є випадковим, адже інтернаціоналізація освітнього простору передбачає його уніфікацію насамперед за мовною ознакою.

  Про це повідомили на офіційному сайті Національного університету “Львівська політехніка”.

  Веб-портал Study Abroad Aide (Південна Корея) констатує зростання популярності університету серед іноземних вступників у рейтингу 2023–2024 World Rankings for Best Universities for International Student, у якому Львівська політехніка посідає друге місце серед українських закладів вищої освіти.

  Сьогодні в Університеті іноземні студенти – це переважно китайські громадяни. Центр китайсько-української співпраці Львівської політехніки ініціював зустріч колективу викладачів із керівництвом нашого університету.

  В Національному університеті «Львівська політехніка» цьогоріч для викладання іноземним студентам англомовних дисциплін задіяно 65 викладачів. Розвиток проєкту викладання «на експорт» потребує додаткових зусиль. У колективу викладачів виникають конструктивні запитання, пов’язані з організуванням освітнього процесу, зорієнтованого на перспективу.

  8 листопада відбулася така зустріч, на якій було обговорено низку актуальних питань та прийнято відповідні рішення. В обговоренні взяли участь проректорка з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Лілія Жук, проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Наталія Чухрай, проректор з науково-педагогічної роботи (повна вища освіта) Олег Давидчак, директор Інституту економіки і менеджменту Олег Кузьмін, керівник Центру китайсько-української співпраці Михайло Яструбський, начальник відділу роботи з іноземними студентами Сергій Купчак, завідувачі кафедр, на яких навчаються іноземні студенти за англомовними програмами.

   

  Львівська політехніка завойовує освітній ринок серед китайських вступників

   

  Львівська політехніка завойовує освітній ринок серед китайських вступників

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *