Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Львівщина розширюватиме співпрацю із Китайською Народною Республікою

  2019-01-11

  «Ми раді вітати вас сьогодні на Львівщині. Щиро сподіваюся на те, що цей візит закладе надійний фундамент для розвитку партнерських зв’язків», – зазначив Олег Синютка.

  Також він відмітив, що Львівська область активно розвиває та підтримує міжрегіональні відносини з провінціями Китайської Народної Республіки.

  У межах зустрічі гостей поінформували про економічний потенціал області.

  «Ми дуже раді бути сьогодні на Львівщині. Україна для мене рідна та знайома країна. У Китаї ми поширюємо знання про вашу країну. І на своїй особистій сторінці у соціальних мережах я завжди публікую фото, щоб інші змогли побачити, що у вашій країні дуже добре та спокійно», – наголосив очільник делегації, суспільний діяч, колекціонер  Лю Гуанцін.

  Окрім того, очільник Львівщини підкреслив високий рівень безпеки в області, що є складовою створення сприятливого клімату для ведення бізнесу та надходження інвестицій у регіон.

  Відтак, сторони розглянули можливість розвитку текстильної галузі на території області, а також поспілкувалися про обмін молоддю з метою популяризації вивчення китайської мови.

  Олег Синютка запросив гостей взяти участь у дев’ятнадцятому Міжнародному економічному форумі, а також у його межах організувати панель, присвяченурозвитку промислових технологій.

  8765755467

   

  “galinfo”

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *