Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Львів та Китай продовжують розширювати туристичний напрям

  2019-08-09

  Львів та Китай продовжують розширювати туристичний напрям.У Львові з робочим візитом перебувають представники двох туроператорів Ченду — одного з найбільших міст Китаю. Вони відвідали місто у межах підписаного Меморандуму про побратимство та на запрошення управління туризму й управління інвестицій Львівської міської ради. До групи також долучився представник посольства КНР в Україні.

  Працівниця управління інвестицій та проектів Львівської міської ради Ярина Сорока повідомила: «У межах підписаного Меморандуму ми співпрацюємо з Ченду ще з 2017 року. Цьогоріч ми вже ознайомили їхніх туроператорів із історією Львова та його культурним життям, разом оглянули готелі для потенційних туристів, скуштували страви традиційної української та європейської кухні. Також їх дуже зацікавив медичний туризм. Вони не сподівалися, що в нас можна отримати такі послуги і що тут є таке обладнання. Китайські туристи переважно їдуть на лікування і медичний туризм до Японії, а це коштує шалених грошей. Тому, враховуючи наші ціни, навіть із перельотом їм це виходить дешевше».

  Наразі робоча група з питань співпраці Львова з містами КНР працює над розробкою туристичного маршруту між Львовом та Ченду.

  Тянься Лінк

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *