Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Лідери Китаю та США домовилися про віртуальну зустріч наступного тижня

  2021-11-10

  Сі Цзіньпін та Джо Байден проведуть віртуальний саміт у середині листопада. Точну дату поки що не визначено, повідомляє Bloomberg. Зустріч відбудеться, попри суперечки щодо участі Тайваню у міжнародних організаціях. Лідери не обговорюватимуть взаємне відкриття консульств: американське консульство в Ченду та китайське консульство в Х’юстоні, які закрили в липні 2020 року.

  Згода на проведення онлайн-зустрічі була досягнута в межах перемовин у Швейцарії між радником з національної безпеки США Джейком Салліваном та топдипломатом Китаю Ян Цзечі.

  Особисті зустрічі на всіх рівнях ускладнюються ковідними обмеженнями в Китаї та небажанням Сі Цзіньпіна подорожувати.

  Лідер КНР уже повідомив про готовність Китаю належним чином владнати деякі розбіжності зі Сполученими Штатами. Відповідна заява була зроблена у листі, який зачитав Посол Китаю в США Цінь Ган на обіді в Національному комітету з американо-китайських відносин. У зверненні Сі Цзіньпін висловив готовність співпрацювати зі США у регіональних і глобальних питаннях. Яких саме – не уточнюється.

  Довідково: США відновили видачу віз китайцям. Після майже дворічної перерви посольство та консульства США почали приймати документи на видачу віз китайським громадянам. Головна умова – негативний тест на коронавірус.

  Лідери Китаю та США домовилися про віртуальну зустріч наступного тижня

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *