Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Лідери Франції та Китаю обговорили припинення вогню в Україні

  2022-05-10

  Президент Франції Еммануель Макрон і голова КНР Сі Цзіньпін у телефонній розмові обговорили ситуацію в Україні та інші питання. Про це йдеться у повідомленні Єлисейського палацу, як передає Укрінформ.

  Глави двох держав нагадали про свою прихильність повазі територіальної цілісності й суверенітету України та погодилися щодо нагальності досягнення режиму припинення вогню, та необхідності підтримувати всі зусилля, спрямовані на надання гуманітарної підтримки населенню України.

  Крім того, під час розмови йшлося про ризик продовольчої кризи та відповідь на неї, запропоновану Францією у формі ініціативи FARM (Місія з забезпечення продовольчої та сільськогосподарської стійкості).

  Зазначається, що під час головування Франції в Раді Євросоюзу Макрон наполягав на важливості прогресу у відновленні балансу європейсько-китайських відносин у напрямку більшої взаємності.

  Президент Франції закликав Китай підтримувати й провадити політику відкритості, особливо в агропродовольчому секторі.

  Окрему увагу Голова КНР приділив привітанню Макрона з переобранням на посаду Президента, і висловив бажання продовжувати поглиблювати двостороннє стратегічне партнерство.

  Лідери Франції та Китаю обговорили припинення вогню в Україні

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *