Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Лідер КНР провів переговори з лідерами Німеччини та Франції

  2022-03-09

  Голова КНР Сі Цзіньпін під час віртуального саміту з президентом Франції Емманюелем Макроном та канцлером Німеччини Олафом Шольцем заявив, що три країни повинні спільно підтримувати мирні переговори між Росією та Україною, спрямовані на дипломатичне врегулювання, передає китайська державна телекомпанія CCTV.

  Ситуацію в Україні він назвав “тривожною” і наголосив, що пріоритетом має бути запобігання її ескалації або “виходу з-під контролю”. Лідер КНР також сказав, що Франція та Німеччина повинні докласти зусиль, щоби зменшити негативні наслідки кризи, і висловив стурбованість впливом санкцій на стабільність глобальних фінансів, постачання енергоносіїв, транспорту та ланцюгів поставок.

  “Канцлер Шольц, президент Макрон і президент Сі домовилися повністю підтримати всі переговори, спрямовані на дипломатичне вирішення конфлікту. Всі три країни готові надавати подальшу гуманітарну допомогу”, — йдеться в заяві на сайті уряду ФРН. Згідно з повідомленням, лідери також висловилися за створення дієвих гуманітарних коридорів в Україні. Крім того, міністри закордонних справ трьох країн розпочнуть тісні консультації для координації подальших зусиль для припинення війни.

  Глави трьох країн обговорили також відносини між Європейським Союзом і Китаєм. Сторони висловили бажання побудувати позитивний порядок денний, не відкидаючи складних питань через поглиблений діалог з європейськими інституціями, повідомляє пресслужба Єлисейського палацу.

  Лідер КНР провів переговори з лідерами Німеччини та Франції
  Фото зв сторінки FB президента Франції

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *