Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Літак ЗСУ з гуманітарним вантажем прибув в Україну

  2020-06-24

  Сьогодні, 24 червня, у міжнародному аеропорту «Бориспіль» приземлився військово-транспортний літак ІЛ-76 з 13-ма тонами гуманітарного вантажу від провінцій та компаній з Китаю. Це безкоштовна допомога наших справжніх партнерів у вигляді 1 млн. медичних масок, тисяч комплектів захисного одягу, апаратів ШВЛ, дезінфектантів та антисептиків. Про це повідомляє прес-служба Посольства України в КНР.

  Організований з ініціативи Посольства України в КНР та за підтримки Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби і спонсорства Групи Метінвест та Міноборони України гуманітарний рейс доставив 13 тонн допомоги китайських доброчинців.

  Доброчинцями, які надали вказану допомогу для України, виступило 39 китайських державних органів, корпорацій, урядів провінційного та місцевого рівнів, Пекінська організація Товариства Червоного Хреста КНР, приватні організації й особи. Надана ними безоплатна допомога адресована 36 отримувачам медичних засобів, серед яких лікарні, навчальні заклади, органи влади України, що будуть розподіляти засоби серед кінцевих реципієнтів відповідно до потреб.

  Комплексний процес оформлення вантажу взяли на себе спеціалісти з питань митного супроводу та правових питань, що працюють у Китаї. Сприяння в комунікації з китайськими партнерами надавала команда волонтерів, громадян України. Посольство надзвичайно вдячне всім нашим друзям, які виявили бажання долучитися до цієї гуманітарної ініціативи та підтримати Україну в боротьбі з поширенням COVID-19:

  • пані Яо Дань та пану Сінь Чжану із Beijing LinkToWise Business Consulting Co., Ltd.)
  • пану Лі Чжучену із Beijing Ouyi International Culture Development Co., Ltd
  • Василю Гамяніну (МЗС України) та Віктору Березовському, представнику ТПП України в пров.Хенань
  • перекладачам-волонтерам: Валерії Литовці, Юлії Шаркун, Микиті Величку, Артему Лі, Андрію Павленку, Ірині Сердечній.
  Літак ЗСУ з гуманітарним вантажем прибув в Україну

   

  Літак ЗСУ з гуманітарним вантажем прибув в Україну

  Фото Посольства України в КНР

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *